اخبار کنگره

بازسازی عملیات والفجر ۸ با بازیگری ۱۵۰ نفر بسیجی در بوشهر

توسط دی ۲۱, ۱۳۹۸ نظری یافت نشد

سرهنگ عبدالرضا دشتی اظهار داشت: دفاع مقدس نماد عزت، مقاومت، مشارکت، وحدت و همدلی و تبلور حضور همه جانبه و باور به خدا برای حرکت به سمت مطلوبی که باور کرده‌ایم است.

دشتی به اقتدار ایران در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در شرایطی که فضای موجود به نفع ایران نبود مقتدرانه در مقابل دشمنان ایستاد.

وی با تاکید بر اینکه هشت سال دفاع مقدس امروز به عنوان نمادی از ایثار در تاریخ جمهوری اسلامی می‌درخشد، تصریح کرد: باید فرهنگ هشت سال دفاع مقدس تبیین عالمانه شود.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه باید نسل آینده ما اقدامات هشت ساله ایران اسلامی را بشناسد و بفهمد، یادآور شد: باید ترویج و تبلیغ هنرمندانه از هشت سال دفاع مقدس داشته باشیم.

دشتی با تاکید بر این مطلب که با حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مراسم بازسازی این عملیات، فرهنگ ایثار و شهادت و از خودگذشتگی بین آنها ترویج داده می‌شود، ادامه داد: جوانان و آینده‌سازان انقلاب با شرکت در این برنامه شاهد جان‌فشانی و رشادت‌های شهدا و ایمان و اراده قوی آنها بودند.

دشتی جمع‌آوری و انتشار خاطرات رزمندگان را از دیگر راه‌های گسترش فرهنگ ایثار و مقاومت دانست و ادامه داد: باید فداکاری‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان، فرماندهان و افراد مؤثر در جنگ در مدارس و دانشگاه‌ها تدریس شود.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر از برگزاری بازسازی عملیات والفجر ۸ در راستای برگزاری کنگره سرداران و ۲ هزار شهید این استان در بوشهر خبر داد.

وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ بازیگر بسیجی در اجرای این بازسازی همکاری دارند یادآور شد: این عملیات به مدت ۴ شب و در روزهای ۲۱ الی ۲۴ دی‌ماه ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.

دشتی در پایان از تمام اداراتی که در اجرای این بازسازی این عملیات با سپاه همکاری داشته‌اند قدردانی کرد.

دیدگاه شما چیست؟