اخبار کنگره

توطئه های آمریکا ناکام ماند/ التماس آمریکایی‌ها به مقامات ایرانی

توسط دی ۳, ۱۳۹۸ نظری یافت نشد

سردار رمضان شریف پنجشنبه شب در مراسم یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید و ۱۳ شهید گمنام شهرستان دشتی با بیان اینکه شهدا زنده‌اند و ما باور داریم که آنها ناظر اعمال و رفتار ما هستند، اظهار داشت: شهیدان ما چیزی دنبال می‌کردند که استقرار نظام جمهوری اسلامی و جاری شدن احکام اسلام قوانین و مقررات برگرفته از قرآن در سرزمین باشد.

وی افزود: آنها عاشقانه، شجاعانه و بدون کوچک‌ترین تردید پای آرمان‌ها انقلاب ایستادند و برای همه دنیا ثابت کردند فرهنگ اهل بیت برگرفته از قرآن و سعادت انسان در دنیا و آخرت را تأمین می‌کند.

سردار شریف با اشاره به اینکه چه کسی باور می‌کرد انقلاب نوپای ایران شکل بگیرد، تصریح کرد: به طور متوسط هر سال در این ۴۰ سال ۱۰ تا ۱۵ توطئه توسط آمریکا طراحی می‌کردند، گروهک تجزیه طلب در مرزها، کودتا و در نهایت یک دشمن همچون صدا مجهز کردن برای تهاجم این سرزمین و عمده شهدا ما در هشت سال دفاع مقدس است و رزمندگان که در کنار آنها خوش درخشیدند خاطرات بسیاری زیبایی دارند.

وی ادامه داد: ژنرال‌های حزب بعثی در هشت سال دفاع مقدس وقتی وارد رویایی با بسیجیان شدن همه آنها شکست خوردند و امروز در عراق کسی حاضر نیست یاد آن مقطع تاریخی کند ولی در ایران اسلامی آرامگاه شهدا محل آرامش ملت ما است.

سردار شریف ادامه داد: کارهای بزرگی در کشور صورت گرفته که همه آنها سرشار از عظمت، الهام‌بخشی و سرشار از افتخار برای ملت است.

وی گفت: جنگ علیه هر ملتی که باشد اگر آن ملت سربلند بیرون نیاید باید ذلت دشمنان را بپذیرد. شریف خاطر نشان کرد: امروز سال‌های متمادی از جنگ اول و دوم می‌گذرد و کشورهای ژاپن و آلمان که در آن جنگ‌ها شکست خوردند هنوز حقارت پس می‌دهند.

وی یادآور شد: شهدای عزیز ملت ما را سرافراز کردند شهید مهدوی و همرزمانش در عملیات نابرابر هیمنه آمریکا را درهم شکستند ولی شهدای عزیزمان بدانید که ما لحظه‌ای عقب ننشستیم و در همان منطقه آمریکا را به اسارت در آوردیم و ۱۶ ساعت آمریکا التماس مقامات ما می‌کرد که ما را تحقیر نکنید.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دو شناور مجهز آمریکا توسط رزمندگان و فرزندان این ملت به اسارت درآمدند و حتی آنها جرأت نداشتند دست از پا خطا کنند.

وی خطاب به شهید مهدوی گفت: امروز پیروان شما آنچنان تحقیری رقم زدند که تاریخ از آن سراغ ندارد و توسط فرزندان هوافضا پهباد آمریکا سرنگون شد و آنها نتوانستند کوچک‌ترین اقدامی انجام بدهند.

سردار شریف یادآور شد: ما امروز نگران نیستیم مثل گذشته شهرهایی همچون دزفول آماج موشک‌ها و پروازهای دشمنان قرار بگیرد بلکه به برکت فرزندان این مرز و بوم به مرحله‌ای بازدارندگی رسیدیم که دشمنان جرأت هیچ‌گونه حرکتی ندارد.

وی گفت: جنایات شما در لبنان، سوریه، عراق، یمن و غیره هنوز پیش چشم ما است مردم ما این جنایت شما را هنوز فراموش نکردند.

سردار شریف افزود: زمانی که پهپاد آمریکا توسط رزمندگان هوافضا ساقط شد رئیس‌جمهور آمریکا قصد حمله داشت ولی یکی از مشاوران رئیس‌جمهور به ترامپ گفت که رهبر ایران فرموده اگر یکی بزنید ده تا می‌خورید اینجا بود که دستش را به نشانه تسلیم بالا برد.

وی اضافه کرد: امروز اگر دشمنان کوچک‌ترین تجاوز به آب‌های سرزمین ما انجام بدهند سخت‌ترین پاسخ روبرو خواهد شد.

شریف یادآور شد: دشمنان در این ۴۰ سال گذشته توطئه‌های زیادی طراحی کردند ولی هرگز به نتیجه نرسیدند، آرزوی شما شهدا باز شدن راه کربلا بود و شما صدام را به زیرپا کشیدید و پایه‌های حزب بعثی را لرزاندید.

وی اضافه کرد: امروز آمریکا برای اعتراضات مردم به گران شدن بنزین نقشه طراحی می‌کند و منافقین کوردل و سرویس‌های بیگانه تلاش می‌کنند غافل از اینکه ملت برای انقلاب در چهل سال گذشته ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کرده است.

وی ادامه داد: مردم ما با همه اشکالاتی که در امور کشور است از انقلاب و رهبری حمایت می‌کند و دشمنان بدانند ۴۰ ساله انقلاب ۴۰ سال پیش رفت به شکست‌های دشمن است و تهدیدات شما را به فرصت تبدیل و پیشرفت‌های خوبی حاصل شد و امروز کسانی که از شما حمایت می‌کنند سرنوشتی جز صدام و حزب بعث پیدا نخواهند کرد.

وی گفت: وزیر خارجه آمریکا با خانم فراری خبرنگار ایرانی دو ساعت جلسه می‌گذارد که چطور چادر را از سر زنان ما بردارند، شما رو سیاه‌تر از آن هستید که فکر می‌کنید زنان ما منزلت و جایگاه دارند الگوی ملت ما مادران شهدا هستند.

سردار شریف یادآور شد: در حوادث اخیر برخی خانواده‌ها به میدان آمدند که شما فکر آن را هم نمی‌کردید شما در مقابل ملت مستحکم و صاحب شعور حرفی برای گفتن ندارید.

سردار شریف با بیان اینکه نارسایی اقتصادی هست ولی تهدیدات شما را به فرصت تبدیل خواهیم کرد، افزود: مهمترین حربه شما این بود که واردات بنزین را قطع می‌کنیم تا ایران را با مشکل مواجه کنیم ولی فرزندان این مرز و بوم با همه تحریم‌ها و مدیریت جهادی و تأسی رفتار به سیره شهدا پالایشگاه بنزین ساختند که علاوه بر خودکفا شدن در تولید بنزین صادرات هم شاهد هستیم.

دیدگاه شما چیست؟